Charles M. Schulz : Let's hear it for dinner, Snoopy : Se...

Item image
Item image
1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 1pv 15h

5,50 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Schulz, Charles M.
TEOKSEN NIMI: Let's hear it for dinner, Snoopy : Selected cartoons from Don't hassle me with your sighs, Chuck, vol. 3

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3 (hyvä)
ISBN: 0340258659
Kustantaja: Coronet Books
Painovuosi: 1983
Painos: 4
Kieli: englanti
Teoksen mitat: korkeus: 179 mm, leveys: 112 mm, paksuus: 11 mm, paino: 78 g

Muuta: hieman kulumaa kansissa, pienoista taitejälkeä kansissa, takana vanha hintalappu, selkämyksessä hieman vinoutta, selkämyksessä yksi lukutaite, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan A mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Osasto:Huumori
Lisätty:14.06.2026 klo 09.40
Sulkeutuu:12.10.2026 klo 09.40
Kohdenumero:646358900

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin