David Hampshire : Buying a home in italy

Item image
Item image
1 / 2
TyydyttäväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 110pv 3h

6,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Hampshire, David
TEOKSEN NIMI: Buying a home in italy

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2+ (tyydyttävä +)
Kustantaja: Survival Books
Painovuosi: 2002
Painos: 2. laitos 2. painos
Kieli: englanti
Sivumäärä: 236
Teoksen mitat: korkeus: 210 mm, leveys: 149 mm, paksuus: 17 mm, paino: 302 g

Muuta: pienoista repeämää selkämyksen alakulmassa, pienoista läikkää yläreunassa, hieman taitejälkeä kansissa, hieman kulumaa, hieman nuhruisuutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:13.10.2026 klo 07.50
Sulkeutuu:10.02.2027 klo 06.50
Kohdenumero:653978319

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin