Dominique Janicaud : A Beginner's Guide to Philosophy

Item image
1 / 1
TyydyttäväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 118pv 12h

10,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Janicaud, Dominique
TEOKSEN NIMI: A Beginner's Guide to Philosophy

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2+ (tyydyttävä +)
ISBN: 9781605980782
Kustantaja: Pegasus
Painovuosi: 2010
Painos: 3
Kieli: englanti
Sivumäärä: 114
Teoksen mitat: korkeus: 204 mm, leveys: 140 mm, paksuus: 11 mm, paino: 142 g

Muuta: hieman kulumaa, kontaktimuovipäällystys, kirjaston poistokirja, selkämyksessä hieman vinoutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Tyydyttävä
Osasto:Filosofia
Lisätty:21.09.2026 klo 05.22
Sulkeutuu:19.01.2027 klo 05.22
Kohdenumero:652981067

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin