El Principio : La revolucion de la gastronomia espanola d...

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 4pv 20h

15,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ:
TEOKSEN NIMI: El Principio : La revolución de la gastronomia española desde sus certamenes de cocina

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3 (hyvä)
ISBN: 9788478218608
Kustantaja: Arabako Foru Aldundiaren Argitalpenak
Painovuosi: 2016
Kieli: espanja
Sivumäärä: 254
Teoksen mitat: korkeus: 311 mm, leveys: 242 mm, paksuus: 30 mm, paino: 1910 g

Muuta: kirja säilytyskotelossa jossa hieman kulumaa, kolhua ja pienoista tahraisuutta, hieman kulumaa, hieman tahraisuutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:13.02.2026 klo 10.23
Sulkeutuu:13.06.2026 klo 10.23
Kohdenumero:637765426
Katselukerrat:1

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos