Erling Kagge : Kaikki mitä olen oppinut naparetkilläni

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
UudenveroinenOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 39pv 14h

18,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Kagge, Erling
TEOKSEN NIMI: Kaikki mitä olen oppinut naparetkilläni

Sidostyyppi: Sidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K4+ (erinomainen +)
ISBN: 9789518848458
Kustantaja: Art House
Painovuosi: 2021
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 149
Muu(t) tekijät: Koski, Kari
Teoksen mitat: korkeus: 196 mm, leveys: 138 mm, paksuus: 19 mm, paino: 244 g
Asiasanoja: elämänfilosofia, rohkeus, unelmat, vuorikiipeily, extreme-lajit, luontosuhde, itsensä toteuttaminen, naparetket, seikkailijat, ääriolot

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Uudenveroinen
Osasto:Matkailu
Lisätty:18.03.2026 klo 10.42
Sulkeutuu:16.07.2026 klo 10.42
Kohdenumero:640195124
Katselukerrat:3

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos