Gustaf Melander : Nykyajan sääoppi ja ilmatieteen perusteet

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 23h

10,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Melander, Gustaf
TEOKSEN NIMI: Nykyajan sääoppi ja ilmatieteen perusteet

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3- (hyvä -)
Kustantaja: kustantaja tuntematon
Painovuosi: 1918
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 384
Sarja: Sivistys ja tiede 2
Teoksen mitat: korkeus: 210 mm, leveys: 152 mm, paksuus: 20 mm, paino: 480 g
Asiasanoja: meteorologia

Muuta: esilehdellä mustekynällä kirjoitettu omiste, hieman kulumaa, pientä repeämää reunoilla ja kulmissa, selkämyksessä hieman vinoutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:11.10.2026 klo 10.01
Sulkeutuu:08.02.2027 klo 09.01
Kohdenumero:653905711

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin