Item image
1 / 1
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 58pv 5h

4,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Ward, Ida S.
TEOKSEN NIMI: The phonetics of English

Sidostyyppi: Sidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3- (hyvä -)
Kustantaja: W. Heffer & Sons
Painovuosi: 1950
Painos: 2
Kieli: englanti
Sivumäärä: 255
Teoksen mitat: korkeus: 189 mm, leveys: 128 mm, paksuus: 19 mm, paino: 292 g

Muuta: hieman kulumaa kansissa, selkämyksessä hieman vinoutta, sivuilla joitain lyijykynämerkintöjä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:10.08.2026 klo 09.19
Sulkeutuu:08.12.2026 klo 08.19
Kohdenumero:650170035

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin