James Clavell : Shogun 1-2 : le roman des Samourais

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 102pv 4h

40,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Clavell, James
TEOKSEN NIMI: Shogun 1-2 : le roman des Samourais

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3 (hyvä)
ISBN: 9782253032533
Kustantaja: Le Livre de Poche
Painovuosi: 1977
Painos: 1
Kieli: ranska
Sivumäärä: 539 +541
Teoksen mitat: korkeus: 165 mm, leveys: 112 mm, paksuus: 55 mm, paino: 494 g

Muuta: hieman kulumaa kansissa, hieman taitejälkeä kansissa, pienoista kolhua kansissa, selkämyksessä kevyttä lukutaittumaa

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:17.05.2026 klo 03.06
Sulkeutuu:14.09.2026 klo 03.06
Kohdenumero:644464487
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos