Managing industrial knowledge : creation, transfer and ut...

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 68pv 5h

6,50 €

Kuvaus

TEKIJÄ:
TEOKSEN NIMI: Managing industrial knowledge : creation, transfer and utilization

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3- (hyvä -)
ISBN: 0761954996
Kustantaja: Sage
Painovuosi: 2001
Painos: 1
Kieli: englanti
Sivumäärä: vi 344
Muu(t) tekijät: Nonaka, Ikujiro ; Teece, David J.
Teoksen mitat: korkeus: 232 mm, leveys: 157 mm, paksuus: 21 mm, paino: 532 g
Asiasanoja: talouspolitiikka, yritykset, teollisuus, tiedonhallinta, oppiminen, organisaatiot, ammattitaito, innovaatiot

Muuta: hieman kulumaa reunoilla ja kulmissa, pienoista taitejälkeä takakannessa, selkämyksessä aavistus vinoutta, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:30.08.2026 klo 06.53
Sulkeutuu:28.12.2026 klo 05.53
Kohdenumero:651486073

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin