Maria Hirvi-Ijäs : 22 tapaa : Taiteellinen ajattelu suoma...

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 22h

25,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Hirvi-Ijäs, Maria
TEOKSEN NIMI: 22 tapaa : Taiteellinen ajattelu suomalaisessa nykytaiteessa

Sidostyyppi: Sidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3+ (hyvä +)
ISBN: 9789525654578
Kustantaja: Parvs Publishing
Painovuosi: 2014
Painos: 1
Kieli: englanti
Sivumäärä: 191
Muu(t) tekijät: Garner, Mike ; Archer, John
Teoksen mitat: korkeus: 230 mm, leveys: 230 mm, paksuus: 20 mm, paino: 936 g
Asiasanoja: kuvataiteilijat, kuvataide, taiteilijat, prosessit, ajattelu, nykytaide, taiteellinen työ, taiteilijuus

Muuta: hieman kulumaa kansissa, takana vanha hintalappu

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:09.10.2026 klo 05.41
Sulkeutuu:06.02.2027 klo 04.41
Kohdenumero:653818637

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin