Paula Heinonen : Vihdoinkin hyvä olo : suolisto kuntoon t...

Item image
Item image
Item image
1 / 3
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 70pv 20h

32,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Heinonen, Paula
TEOKSEN NIMI: Vihdoinkin hyvä olo : suolisto kuntoon terveellisen ruokavalion avulla (signeerattu, tekijän omiste)

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3+ (hyvä +)
ISBN: 9789512069781
Kustantaja: Gummerus
Painovuosi: 2012
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 142
Teoksen mitat: korkeus: 260 mm, leveys: 195 mm, paksuus: 10 mm, paino: 400 g
Asiasanoja: terveys, ruokavaliot, ravitsemus, bakteerit, itsehoito, stressi, suoliston taudit, suolisto, hoito-ohjeet

Muuta: hieman kulumaa kansissa

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:29.08.2026 klo 13.04
Sulkeutuu:27.12.2026 klo 12.04
Kohdenumero:651443347

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin