Reino Ruosteenoja : Koronaaritauti ja sen hoito

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 57pv 21h

5,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Ruosteenoja, Reino
TEOKSEN NIMI: Koronaaritauti ja sen hoito

Sidostyyppi: Vihko
Teoksen kuntoluokitus: K3+ (hyvä +)
Kustantaja: Oy Alfred Benson ab
Painovuosi: 1976
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 28+(1)
Muu(t) tekijät: Jääskeläinen, Tapani
Teoksen mitat: korkeus: 251 mm, leveys: 175 mm, paksuus: 4 mm, paino: 84 g

Muuta: hieman kulumaa kansissa, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:22.08.2026 klo 07.35
Sulkeutuu:20.12.2026 klo 06.35
Kohdenumero:650933799

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin