Robert D. Dyson : Cell biology : a molecular approach

Item image
Item image
1 / 2
TyydyttäväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 21h

8,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Dyson, Robert D.
TEOKSEN NIMI: Cell biology : a molecular approach

Sidostyyppi: Sidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2+ (tyydyttävä +)
Kustantaja: Allyn and Bacon
Painovuosi: 1976
Painos: 5
Kieli: englanti
Sivumäärä: 701
Teoksen mitat: korkeus: 240 mm, leveys: 193 mm, paksuus: 40 mm, paino: 1406 g
Asiasanoja: solubiologia

Muuta: hieman kolhua reunoilla ja kulmissa, hieman tahraisuutta etukannessa, takana vanhoja hintalappuja, selkämyksessä hieman vinoutta, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Tyydyttävä
Osasto:Kasvit
Lisätty:23.09.2026 klo 08.10
Sulkeutuu:21.01.2027 klo 08.10
Kohdenumero:653102058

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin