Sprachkontakt und Sprachkonflikt Languages in contact and...

Item image
Item image
1 / 2
TyydyttäväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 117pv 19h

40,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ:
TEOKSEN NIMI: Sprachkontakt und Sprachkonflikt Languages in contact and conflict = Langues en contact et en conflict

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2 (tyydyttävä)
ISBN: 3515032525
Kustantaja: Steiner
Painovuosi: 1980
Painos: 1
Kieli: useita kieliä
Sivumäärä: 528
Muu(t) tekijät: Nelde, Peter Hans
Sarja: Zeitschrift fu?r Dialektologie und Linguistik. Beihefte H. 32
Teoksen mitat: korkeus: 240 mm, leveys: 166 mm, paksuus: 38 mm, paino: 914 g

Muuta: hieman kulumaa, aivan pienoista kolhua reunoilla ja kulmissa, selkämyksessä hieman vinoutta, selkämyksessä lukutaittumaa, sivuilla joitain merkintöjä, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:21.09.2026 klo 03.16
Sulkeutuu:19.01.2027 klo 03.16
Kohdenumero:652971042

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin