Stephane Pincas ym. : A History of Advertising

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 16pv 2h

20,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Pincas, Stephane ; Loiseau, Marc
TEOKSEN NIMI: A History of Advertising

Sidostyyppi: Sidottu kansipaperein (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K4- (erinomainen -)
Kansipaperin kunto: pientä kulumaa
ISBN: 9783836502122
Kustantaja: Taschen
Painovuosi: 2008
Painos: 1
Kieli: englanti
Sivumäärä: 346
Teoksen mitat: korkeus: 286 mm, leveys: 249 mm, paksuus: 43 mm, paino: 2172 g

Muuta: selkämyksessä aavistus vinoutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan D mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:20.02.2026 klo 16.04
Sulkeutuu:20.06.2026 klo 16.04
Kohdenumero:638337859
Katselukerrat:2

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos