Taidehistoriallisia tutkimuksia 11 = Konsthistoriska stud...

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 48pv 14h

8,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ:
TEOKSEN NIMI: Taidehistoriallisia tutkimuksia 11 = Konsthistoriska studier 11

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K4- (erinomainen -)
ISBN: 9519527532
Kustantaja: Taidehistorian seura
Painovuosi: 1988
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 127
Muu(t) tekijät: Supinen, Marja ; Sarajas-Korte, Salme ; Lukkarinen, Ville ; Viljo, Eeva Maija
Sarja: Taidehistoriallisia tutkimuksia 11
Teoksen mitat: korkeus: 250 mm, leveys: 210 mm, paksuus: 8 mm, paino: 330 g
Asiasanoja: historia, arkkitehtuuri, arkkitehdit, arvostelijat, taidemaalarit, taidehistoria, taidekokoelmat, taidekritiikki, Säätytalo, arkkitehtuurikilpailut

Muuta: pienoista kulumaa kansissa

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:14.08.2026 klo 08.37
Sulkeutuu:12.12.2026 klo 07.37
Kohdenumero:650422216

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin