Ted Polhemus : Style surfing what to wear in the 3rd mill...

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 86pv 19h

10,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Polhemus, Ted
TEOKSEN NIMI: Style surfing what to wear in the 3rd millennium : with 250 illustrations, 145 in colour

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3+ (hyvä +)
ISBN: 0500278954
Kustantaja: Thames and Hudson
Painovuosi: 1996
Painos: 1
Kieli: englanti
Sivumäärä: 144 kuvitettu
Teoksen mitat: korkeus: 255 mm, leveys: 221 mm, paksuus: 12 mm, paino: 630 g

Muuta: hieman kulumaa, pienoista tahraisuutta kansissa, edessä hintalapun jäämää, takana hintalapun jäämää

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:05.05.2026 klo 17.41
Sulkeutuu:02.09.2026 klo 17.41
Kohdenumero:643695842
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos