Walt Disney : Kaunotar ja Kulkuri : Disneyn satulukemisto

Item image
Suosittu tuote1 / 1
TyydyttäväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 54pv 22h

4,50 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Disney, Walt
TEOKSEN NIMI: Kaunotar ja Kulkuri : Disneyn satulukemisto

Sidostyyppi: Sidottu, kuvakannet (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2 (tyydyttävä)
ISBN: 9519134018
Kustantaja: Sanoma, Lasten oma kirjakerho
Painovuosi: 1989
Painos: 2
Kieli: suomi
Sivumäärä: (42)
Muu(t) tekijät: Toivola, Ritva
Sarja: Kuukauden kirja 182
Teoksen mitat: korkeus: 243 mm, leveys: 167 mm, paksuus: 10 mm, paino: 236 g

Muuta: hieman repeämää selkämyksen päissä, hieman rispaantumaa reunoilla ja kulmissa, pientä kulumaa, hieman taitejälkeä takakannessa

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:01.04.2026 klo 11.32
Sulkeutuu:30.07.2026 klo 11.32
Kohdenumero:641185457
Katselukerrat:4

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos