Wendy Mitchell : Joku jonka tunsin : Minä ja Alzheimer

Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 2
TyydyttäväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 22h

12,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Mitchell, Wendy
TEOKSEN NIMI: Joku jonka tunsin : Minä ja Alzheimer

Sidostyyppi: Sidottu kansipaperein (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K2+ (tyydyttävä +)
Kansipaperin kunto: jonkin verran kulumaa/pienoisia repeämiä
ISBN: 9789523541665
Kustantaja: Kirjapaja
Painovuosi: 2020
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 253
Teoksen mitat: korkeus: 217 mm, leveys: 149 mm, paksuus: 26 mm, paino: 370 g

Muuta: parin sivun reunalla pienoista repeämää, hieman kulumaa kansissa, selkämyksessä hieman vinoutta

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:13.06.2026 klo 15.25
Sulkeutuu:11.10.2026 klo 15.25
Kohdenumero:646318728
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos