Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 73pv 22h

45,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Ramsay, Wilhelm
TEOKSEN NIMI: Geologian perusteet

Sidostyyppi: Sidottu, ei kansipapereita (kovakantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3+ (hyvä +)
Kustantaja: Otava
Painovuosi: 1909
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 518
Muu(t) tekijät: Eskola, Pentti
Teoksen mitat: korkeus: 255 mm, leveys: 194 mm, paksuus: 37 mm, paino: 1450 g
Asiasanoja: geologia

Muuta: hieman käytön jälkeä kansissa, selkämyksessä aavistus vinoutta, jälkisidos (aikalaissidos), omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:14.09.2026 klo 16.30
Sulkeutuu:12.01.2027 klo 15.30
Kohdenumero:652544054

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin